O nas

Restauracja Profesor Burger

Mówią, że najlepsze pomysły rodzą się nocą. Tak też było z naszym lokalem. Ryzykowna decyzja otwarcia burgerowni w Siewierzu przerodziła się w rzeczywistość. Wiele miesięcy ciężkiej pracy by stworzyć klimatyczny lokal z charakterem a także wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu pozwoliły na spełnienie marzeń o restauracji.
I tak zaczęła się nasza przygoda – przygoda Profesora Burgera. Oficjalne otwarcie odbyło się 28 października 2019 roku.
Nasza restauracja miała bardzo ciężki start, ponieważ nie zdążyliśmy się dobrze rozkręcić, a już nasze plany i wizję zatrzymał koronawirus… Przez to zostaliśmy zmuszeni do zamknięcia restauracji a potem do ograniczenia sprzedaży i serwowania dań tylko na wynos. Mimo tak trudnych warunków nasz lokal funkcjonuje do dziś i cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Siewierza i okolic.
Nasza wizytówka to przede wszystkim burgery tworzone z pasją i zaangażowaniem. Mięso ze 100% wołowiny grillujemy bezpośrednio przed podaniem, korzystamy z najlepszych składników i świeżych produktów. Wkładamy całe nasze serce, żeby każde danie było pyszne i wyjątkowe. W naszej ofercie znajdziecie również dania obiadowe, przekąski i coś na słodko.
W upalne dni można również skosztować naszych specjalności takich jak ciesząca się dużym powodzeniem lemoniada czy kawa mrożona.
Jesteśmy pewni jakości naszych dań i wiemy, ze nasi stali klienci to potwierdzą. Poznaj Profesora Burgera osobiście i przekonaj się o tym sam!